Прекривка за задното седиште

3.900,00 ден

Уживајте во забавниот излет со вашето куче со капакот на задното седиште duvoplus. Оваа удобна заштитна обвивка отпорна на кинење го штити задното седиште од влакна, гребнатини и дамки. Ќебето е направено од микро-велур и е обложено за дополнителна удобност за вашето куче

  • Универзална прекривка за задното седиште
  • Микро-велур материјал
  • Заштитува од гребнатини, нечистотија и дамки
  • Мека обложена
  • Со практичен отвор за појаси
  • Со јамки за прикачување

Димензии: 134 x 155cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/11901/backseat-cover-black

Шифра: 11901 Прекривка за задното седиште Категории: ,