Ракавица за нега

560,00 ден 390,00 ден
-30%

Оваа ракавица со екстра меки запци ја масира кожата на вашето куче додека го галите. Ова го промовира односот човек-животно, но и циркулацијата на крвта – и му дава на крзното природен и здрав сјај. Мртвите влакна и прашината нежно се отстрануваат.

  • уникатна ракавица за нега
  • влакната и прашината нежно се отстрануваат
  • имаат дејство на масажа и смирување
  • врвен квалитет
  • За кучиња и мачки

10 на залиха

Шифра: 30777 grooming glove Категорија: