Belcando (chicken) Пилешко 400гр

290,00 ден

Belcando chicken-Пилешко 400гр / Belcando® ЕДЕН ПРОТЕИН

  • Супер премиум конзервирана храна за кучиња со чисто пилешко месо
  • Месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • Извонреден вкус и дигестивна толеранција
  • Не содржи вештачки бои, ароми, ни соја протеини
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми)

-Произведена во Германија според нај високите стандарди за квалитет

25 на залиха

Категорија: