Bewi cat®- 3 Микс

590,00 ден2.660,00 ден
-13%

Високо квалитетна храна за возрасни мачки, вкусна мешавина на 3 врсти различни крокети, пилешко, мисирка, морска риба

  • со витамини, и јајца за сјајно влакно
  • co ТАУРИН – богат со есенцијални амино киселина за зајакнување на видот
  • ph Control – Помага за Оптимална pH вредност на урината

Произведена во Германија според строги стандарди за квалитет

  • Не содржи вештачки бои, без конзерванси, без соја протеини
  • Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми )

Повеќе инфо: https://www.bewi-cat.de/node/12

Bewi Cat 1кг (мерена)
590,00 ден
Bewi Cat 5 кг (мала вреќа)
2.660,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: