Byrba fresh – Лосос

330,00 ден990,00 ден
-18%

Byrba Fresh – Medium Salmon

  • Со мин. 12% риба
  • Со мин. 6% свеж лосос
  • Со цели ленени семиња
  • Хипоалергена храна
  • Без Бои

Комплетна храна за кучиња од големи и средни раси со свеж лосос, збогатена со цело ленено семе и ориз кои го одржуваат дигестивниот тракт. Само внимателно одбрани сурови состојки и свеж лосос се вклучени во овој нов рецепт, идеален за средни и големи кучиња кои бараат комплетна и урамнотежена исхрана со рибини протеини. Byrba Fresh со свеж лосос е збогатен со 2% хидролизирани протеини од лосос, хранлива материја која има хипоалергени својства. Благодарение на неговиот рецепт, кој исто така е дополнет со ленено семе (омега 3), Byrba Fresh со свеж лосос промовира врвна физичка форма за вашето куче.

Giuntini 1кг (мерена)
330,00 ден
Giuntini 3кг (мала вреќа)
990,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,