Crancy Свежи стапчиња – богати со лосос

210,00 ден 170,00 ден
-19%

Crancy Свежи стапчиња – богати со лосос

Дополнителна храна за кучиња CRANCY FRESH STICK е вкусна и хранлива закуска.

Направен со свежо месо и богат со протеини е совршена награда за вашето куче.

Достапни се 3 вкусови: пилешко, говедско и лосос.

25 на залиха