Dental care-орална нега

190,00 ден

Вкусен кремаст фил во неодоливо крцкав слој: вашата мачка ќе го сака

Дентална нега, да го спречат забниот каменец и на тој начин активно да ја поддржуваат грижата за забите при грицкање. Маслото од нане, исто така, го намалува мирисот на здивот на мачката. Разгалете се со дополнителни придобивки!

  • За поддршка на дентална нега
  • Со масло од нане, намалува мирисот/здивот 
  • Формула без шеќер

Во зип кесичка што може повторно да се затвори

Производ на Vitakraft-Германија

19 на залиха

Шифра: 28813 Категорија: