igracka za kucinja Zolux dog bone toy 12cm

670,00 ден

Играчка за кучиња Zolux dog bone е направени од издржлива, висококвалитетна термопластична гума (TPR) која е нетоксична и совршен материјал за џвакање. Благодарение на отпорноста и фактот дека ги негува непцата. Флексибилен материјал кој е нежен за устата додека обезбедува дентална хигиена на кучиња

  • висококвалитетниа TPR играчка
  • дентална нега, масажа на непцата
  • нетоксичен материјал

Придобивки

Безбедност на прво место: TPR гумата е полу тврда, флексибилна и нетоксична.

Должина: 12 см

Категорија: