LEONARDO Light

6.900,00 ден 6.375,00 ден
-8%

ПАТКА 200гр

Збогатена со минерали, Витамин А, Д3, таурин….

Протеини 10%, масти 5%

 

СУПЕР ПРЕМИУМ КОНЗЕРВИРАНА ХРАНА ЗА МАЧКИ

Нема на залиха

Нема на залиха

Категории: ,