Градник за куче East Explor

1.120,00 ден1.399,00 ден
-20%

Градник за куче од програмата на duvoplus EXPLOR, е квалитетен избор на силни, отпорни производи за прошетки па се до спортски активности и тренинзи . Нивните современи дизајни, ергономски облици и висококвалитетнa изработка обезбедуваат оптимална удобност додека се надвор.

Асортиманот EXPLOR ги вклучува линиите „Север, исток, југ и запад“, секоја нуди свој специфичен избор на модели, бои и завршетоци, но сепак секоја нуди исто високо ниво на квалитет, мека неопренска покривка во контактните области и силни затворачи, спојки и Д-прстени, сите специјално дизајнирани за активни кучиња.

Duvoplus EXPLOR се издржливи, отпорни на временски услови, удобни ремени направени од двобоен ткаен најлон во стилски бои. Јаките и појасите имаат цврсти, четкани метални затворачи, може да се прилагодат за совршено да одговараат на вашето куче. Овие предмети се идеални за ентузијасти, авантуристички пешаци.

  • високо ниво на квалитет
  • дизајниран да го ослободи притисокот врз градите, прилагодлива големина
  • со мека завршница
  • двобојно ткаење

Small: 30-40cm/15mm

Medium: 40-50cm/15mm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/11036.000/explor-east-harness-nylon-blue

Градник (S) 30-40cm/15mm
1.120,00 ден
Градник (M) 40-50cm/15mm
1.399,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,