Гуменo стапче

540,00 ден 390,00 ден
-28%
  • Направено од силна гума
  • Го поттикнува џвакањето и гризењето
  • Погоден за сите раси на кучиња

гумена играчка за кучиња Duvoplus Smash е играчка во облик на стап која сигурно ќе стане една од омилените на вашето куче на сите времиња. Ладните бои се дополнителен бонус и за кучињата и за нивните чувари. Оваа играчка ќе обезбеди часови за играње и забава со џвакање и е задолжителна во секое домаќинство. Ова исто така може да се користи за играчка за носење.

Димензии: 15.3 x 3.1 x 2.8 cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/12542.000/rubber-stick-smash-multicolour

8 на залиха

Категорија: