Двоен сет за миленици држач и 2 чинии

730,00 ден

Двоен сет за миленици држач и 2 чинии, за храна и вода е идеален за секој сопственик кои имаат куче или маче. Садовите имаат шарен слој што ги прави да се вклопат во секој ентериер. Основата на држач е обезбедена со анти-лизгачка обвивка. Овој комплет од не’рѓосувачки челик може да се чисти рачно.

Спецификации

  • промовира дигестивното здравје
  • со стапала против лизгање
  • садови од не’рѓосувачки челик
  • со цврста пластична обвивка

250ml – XS – 2 x Ø11cm

Цврстиот држач за чинии го спречува вашето домашно милениче случајно да чука со храна и вода, совршен за одржување на чистотата и хигиената на местото за хранење.

Исто така, нуди поудобно и поздраво држење на храната, го намалува притисокот врз нозете и вратот на домашно милениче, го промовира дигестивното здравје.

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/52020300.000/dinner-set-wire-stand-bowls

Категорија: