Дентална топка со арома

430,00 ден 290,00 ден
-33%

Оваа гумена играчка за кучиња од duvoplus во форма на топка со вкус ги чисти забите.

  • Дентална грижа
  • гумена, еластична и издржливa
  • со вкус
  • достапна во 3 бои
  • идеална за мали-средни раси

Димензија:  Ø 5 cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/400017.000/rubber-dental-ball-with-flavouring

20 на залиха

Шифра: 400017 Категорија: