Играчка Круг за заби

320,00 ден

Играчка Duvo+ (teething ring) Круг за заби е за никнување на забите на кученцето, поттикнува џвакање и гризење, што ги прави забите да растат побрзо и води до развој на здрави возрасни заби.

  • Го промовира растот на забите
  • Стимулира џвакање и гризење
  • За кученца од 2 недели до 6 месеци

Повеќе инфо: https://www.duvoplus.com/en/products/puppy-tpr-teething-ring

14 на залиха

Шифра: 1717069 Категорија: