Креветче за куче Правоаголнo Airmesh

4.500,00 ден

Оваа правоаголна креветче за куче од duvoplus со екстра дебела перница му нуди на вашето домашно милениче пријатно место во кое може да се одмори и релаксира. Удобните широки рабови нудат дополнителна поддршка. Креветчето е изработена од цврста, издржлива полиестерска ткаенина.

  • мека и удобна со широки рабови
  • издржлива полиестерска ткаенина
  • отстранлива перница со две лица
  • се пере на 30°c

Димензија: 60x45x20cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/13169.000/rectangular-airmesh-basket-blue-grey

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

5 на залиха

Шифра: 13169 Категорија: