Латекс божиќна играчка 10cm

480,00 ден
  • Латекс играчка – идеален подарок за под елката.
  • Супер играчка за многу забава
  • Погоден за сите кучиња, специјално за кученца и кучиња од мали раси

Барате забавен подарок за да отидете под елката? Duvo+ има голем асортиман на новогодишни играчки за кучиња Нешто за секого и загарантирана забава!

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/11550

20 на залиха

Категорија: