Лежалка за куче перница Best Dreams

1.950,00 ден

Лежалка за куче перница Best Dreams  е мека, издржлива и одлично место за дремка и одмарање на вашето куче. Добро обложеното перниче ќе го заштити вашето домашно милениче од студени подови или тврдо тло. Таа е меко, топло и пријатно место за спиење.

Ова удобна лежалка за куче е одлечно место за одмор на вашето куче. Основата има анти-лизгачки навртки за да се спречи лизгањето на перничето на мазни површини.

Лежалка за куче перница Best Dreams се одликува со стилски, хармоничен дизајн, како и да нуди висококвалитетен изглед, бидејќи е исклучително лесен за нега, робустена и издржлива.

Best Dreams на прв поглед:

  • оптимална удобност
  • против лизгачка основа
  • се перење во машина

Боја: достабно во две бои.

Креветче за куче димензија: 78 x 58 x 12 см

Повеќе инфо: https://www.best-friend.it/cuccette-in-tessuto/3297-best-friend-portobello-materasso-78x58x12-cm-8011391912386.html

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Шифра: dog cushion Best Dream Категорија: