патна ташна за куче Lyon 41см

4.950,00 ден

Патна ташна за куче: Лесната, современа патничка ташна duvoplus Lyon ви овозможува да го носите вашето куче или мачка со себе каде и да одите. Оваа висококвалитетна, водоотпорна торба е која е направена од издржлив материјал има силна основа за дополнителна стабилност. Отстранливата основа лесно се чисти. Горниот дел се отвара со патент, и со повеќе мрежести делови од страна за вентилација.

  • може да се користи во авионот
  • водоотпорно и висококвалитетна
  • прозорци на страните и на горниот дел за вентилација
  • со џебови за складирање

Максимум 6 кг

Димензии: 41 x 26 x 28cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/11908/lyon-pet-bag-black

Патна ташна за куче Lyon 41см

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

5 на залиха