Патна торба мало куче Paris City pets travel bag caramel

7.250,00 ден

Патна торба мало куче Paris Travel Bag е квалитетена и удобна која е идеална за да го носите вашето милениче надвор со вас.

Идеална е за патувања, како со автомобил или со авион.

Оваа висококвалитетна, водоотпорна патна торба е модерна, елегантна и има мека перница за дополнителна удобност. Патна торба за куче Paris Travel Bag може целосно да се отвори за да се создаде удобно креветче кога не сте дома.

  • патна торба 3-во-1, висококвалитетна
  • патната торба може да се трансформира во креветче
  • водоотпорна и издржлува со модерен дизајн
  • погоден за мало куче до 6 кг

Патна торба мало куче Paris Travel Bag

  • Димензии 44 х 31 х 31см

Има отвори за вентилација на страните за да се осигура дека вашиот четириножен пријател секогаш има многу воздух. Има силна рачка на горниот дел, како и лента за на рамо, што ја прави оваа патна торба многу погодна за користење. Отстранливото перниче лесно се чисти и се пере во машина.Чантата има и дополнителен џеб за складирање.

Излезете безбедно, удобно и без грижа во светот!

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/14121/paris-travel-bag-3in1-caramel

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/