Плишана играчка куче 19см

590,00 ден

Плишана играчка куче 19см. Овие преслатки играчки мека со свирче му обезбедуваат на вашиот најдобар пријател со четири нозе интерактивна играчка за џвакање,  ги одржува ангажирани и е понежна за забите, непцата и здравјето на забите.

  • идеалено за мали раса на кученца
  • играчки со двослојна армирана ткаенина
    • сериозно меко, сериозно силно
  • со сквикер, сверче

димензии: 19 x 15 cm (Плишана играчка куче)

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Висококвалитетен плиш кој е удобен и совршен за вашето кученце.

Повеќе инфо: https://www2.imac.it/catalogo/it/cani/giochi-per-cani/plush-tenero-cane/

Шифра: plishano kuce 19cm Категорија: