Плишано куче 19см

590,00 ден

Овие преслатки играчки мека со свирче му обезбедуваат на вашиот најдобар пријател со четири нозе интерактивна играчка за џвакање,  ги одржува ангажирани и е понежна за забите, непцата и здравјето на забите.

  • идеалено за мали раса на кученца
  • играчки со двослојна армирана ткаенина
  • сериозно меко, сериозно силно
  • со сквикер, сверче

димензии: 19 x 15 cm

Висококвалитетен плиш кој е удобен и совршен за вашето кученце.

Повеќе инфо: https://www2.imac.it/catalogo/it/cani/giochi-per-cani/plush-tenero-cane/

Шифра: plishano kuce 19cm Категорија: