поводник за куче west 100cm

1.400,00 ден

Поводник за куче West 100cm од програмата на duvoplus EXPLOR, е квалитетен избор на силни, отпорни производи за прошетки па се до спортски активности и тренинзи . Нивните современи дизајни, ергономски облици и висококвалитетнa изработка обезбедуваат оптимална удобност додека се надвор.

Асортиманот EXPLOR ги вклучува линиите „Север, исток, југ и запад“, секоја нуди свој специфичен избор на модели, бои и завршетоци, но сепак секоја нуди исто високо ниво на квалитет, мека неопренска покривка во контактните области и силни затворачи, спојки и Д-прстени, сите специјално дизајнирани за активни кучиња.

Поводник за куче Duvoplus EXPLOR се издржливи, отпорни на временски услови, удобни ремени направени од двобоен ткаен најлон во стилски бои. Јаките и појасите имаат цврсти, четкани метални затворачи, може да се прилагодат за совршено да одговараат на вашето куче. Овие предмети се идеални за ентузијасти, авантуристички пешаци.

  • високо ниво на квалитет
  • цврст клип за прицврстување „Carbon Grey“од 360°
  • со мека завршница од неопренови
  • модерни бои во модерно двобојно ткаење

Димензии: 100cm/20mm

Повеќе инфо: https://www.duvoplus.com/en/products/explor-west-leash-nylon-0

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

10 на залиха