Правоаголнo креветче Airmesh

4.500,00 ден

Оваа правоаголна кревече од duvoplus со екстра дебела перница му нуди на вашето домашно милениче пријатно место во кое може да се одмори и релаксира. Удобните широки рабови нудат дополнителна поддршка. Креветчето е изработена од цврста, издржлива полиестерска ткаенина.

  • мека и удобна со широки рабови
  • издржлива полиестерска ткаенина
  • отстранлива перница со две лица
  • се пере на 30°c

Димензија: 60x45x20cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/13169.000/rectangular-airmesh-basket-blue-grey

5 на залиха

Шифра: 13169 Категорија: