Ранец за куче и маче, Paris City

5.750,00 ден

Ранец за куче и маче Paris City е квалитетена и удобна која е идеална за да го носите вашето милениче надвор со вас.

Програмата на Парис нуди елеканција и е стилски изработена за да обезбеди удобност на вашето куче, а во исто време на сопствениците пријатно чиство кога се на прошетка.  Висококвалитетен, водоотпорен ранец за куче или маче.  На врвот и на страните има отвори за вентилација за да се осигура дека вашето милениче секогаш има многу воздух.

Излезете безбедно, удобно и без грижа во светот!

  • елеканција што обезбедува удобност
  • водоотпорна и издржлува
  • погоден за мали миленичиња до 7 кг
  • џеб за складирање и додаток за јака

Ранец за куче и маче Paris City :  Димензии 34 х 21 х 40см

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/14123/paris-backpack-caramel

Шифра: Ranec Paris city Категорија: