Ранец за миленичиња, куче и маче, Paris blue

4.950,00 ден

Ранец за домашно милениче, погоден за мали кучиња и мачки. Парис ранецот е квалитетен и модерна кој е идеален да го носите вашето милениче надвор со вас.

Висококвалитетен, водоотпорен ранец за куче или маче.  На врвот и на страните има отвори за вентилација за да се осигура дека вашиот четириножен пријател секогаш има многу воздух.

Ранецот може да го носите со себе каде и да одите благодарение на силните рачки. Ранец за домашни миленичи има и дополнителен џеб за складирање.

Излезете безбедно, удобно и без грижа во светот! Погоден за кучиња и мачки до 7 кг.

Спецификации

  • лесна, цврста чанта
  • водоотпорен
  • џеб за складирање и додаток за јака
  • удобно отстранливо перниче
  • погоден за мали миленичиња до 7 кг

34 x 21 x 39,5 cm