Ташна за куче Paris Chic

6.190,00 ден

ашна за кучe или маче Paris Chic е квалитетена и удобна која е идеална за да го носите вашето милениче надвор со вас.

Програмата на Парис нуди елеканција и е стилски изработена за да обезбеди удобност на вашето куче, а во исто време на сопствениците пријатно чуство кога се на прошетка.

  • квалитетен и модерен дизајн
  • погоден за мали миленичиња до 7 кг
  • водоотпорна и издржлува
  • со екстра отвори за вентилација, и патент за брз доват на миленичето
  • џеб за складирање

Ташна за кучe или маче Paris Chic:

Димензии 42 x 21 x 27cm

Оваа висококвалитетна, водоотпорна ташна е модерна, елегантна и има мека основа за дополнителна удобност.. Во горниот дел на ташната има отвори за вентилација за да се осигура дека вашиот четириножен пријател секогаш има многу воздух.

Ташната за мали кучиња може да ја носите со себе каде и да одите благодарение на силните рачки. Ташната има и дополнителен џеб за складирање. Излезете безбедно, удобно и без грижа во светот! Погоден за кучиња и мачки до 7 кг.

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/14122/paris-pet-bag-chic-caramel

 

Шифра: Handbag Paris Chic Категорија: