Ташна за куче – маче Recordit

3.600,00 ден

Планирате да патувате со вашето домашно милениче? Одлично за авион.  Ташна за куче или маче, Практична ташна која е направена од висококвалитетен најлон, со повеќе мрежести делови за вентилација за свеж воздух, со лента за на рамо и рачка. Спремни за нови авантури!

  • направена од издржлив материјал
  • свеж воздух има отвори од повеќе страни

Димензии  M – 34 x 21 x 22h cm

Повеќе инфо: https://www.recordit.com/en/bags/399-599-bicolor-pet-carrier#/376-size-m_34_x_21_x_22h_cmup_to_25_kg

Шифра: travel bag record 1307 Категорија: