Ташна за мало куче или маче Paris City

7.300,00 ден

Ташна за малo кучe или маче Paris City е квалитетена и удобна која е идеална за да го носите вашето милениче надвор со вас.

Програмата на Парис нуди елеканција и е стилски изработена за да обезбеди удобност на вашето куче, а во исто време на сопствениците пријатно чиство кога се на прошетка.

  • квалитетен и модерен дизајн
  • погоден за мали миленичиња до 7 кг
  • водоотпорна и издржлува
  • со екстра отвори за вентилација, и патент за брз доват на миленичето
  • џеб за складирање

Ташна за малo кучe или маче Paris City:  Димензии 50 х 22 х 32см

Оваа висококвалитетна, водоотпорна ташна е модерна, елегантна и има мека основа за дополнителна удобност.. Во горниот дел на ташната има отвори за вентилација за да се осигура дека вашиот четириножен пријател секогаш има многу воздух.

Излезете безбедно, удобно и без грижа во светот!

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/14125/paris-pet-bag-comfy-caramel

Шифра: Paris city Категорија: