Топка монструм со јаже

740,00 ден 590,00 ден
-20%

Топка монструм со јаже

  • промовира здраво заби и непца
  • направено со тврда-силна гума
  • идеален за обука

Димензиja: 5X30 cm

20 на залиха

Категорија: