Топка doghead винил 7,3см

190,00 ден

Играчка за куче со глава од винил топчиња

  • обликот на топка го прави идеален за фрлање
  • со свирче
  • погоден за сите раси на кучиња

Димензија 7,3 см

Оваа мала винилна топка Duvo+ со забавен принт на кучешка глава без сомнение ќе му овозможи на вашето куче многучасовна забава. Благодарение на тркалезната форма, играчката е идеална за носење и шетање. Тоа е и многу издржлив другар за игра благодарение на силниот винил. Кога вашето куче ја каснува играчката, испушта убав писклив звук, што ја прави играчката уште поинтересна.

18 на залиха

Категорија: