топка Duvo+ Eж

540,00 ден 350,00 ден
-35%

топка Duvo+  Eж (боцки)

  • издржлива и силна играчка за кучиња.
  • масираат непца и заби
  • Спречува таложење на забен плак и забен камен

Димензија 8cm

Топката за еж Duvo+ TPR е многу издржлива и силна играчка за кучиња. Благодарение на малата тежина, играчката плови и вашето куче може да се забавува со неа во и надвор од водата. Боцките со најголема леснотија ги четкаат и масираат забите

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/1714501.000/tpr-hedgehog-ball

достапна во портокалова или зелена боја

19 на залиха

Категорија: