Фризби со памучно јаже 14см

550,00 ден

Плишано меко фризби со свирче

  • идеалено за мали кученца
  • со сквикер, сверче

димензии: 14 cm

Произведено од Imac (Италија)

димензии: 6 x 23 x 25 cm

Произведено од Imac (Италија)

8 на залиха

Категорија: