Цуцла гумена играчка 12см

230,00 ден

Оваа забавна гумена цуцла ќе му овозможи на вашето куче да се забавува со часови.

  • Гумена играчка за мали раси на куче
  • Со свирче
  • достапни во различни бои

Димензија: 12 cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/10462/rubber-pacifier-mix-mixed-colors

20 на залиха

Шифра: 10462 dog toy Категорија: