Закуска за глодари Drops Моркови

180,00 ден

Со популарните Drops можете да го засладите денот на вашите глодари без никакви грижи: малите задоволства со здрави моркови се направени без никаков додаден шеќер и веќе се со совршена големина на порција.

Здрави задоволства за вашите глодари!

  • Drops за сите глодари
  • Со морков
  • Без додаден шеќер
  • Без вештачки ароми
  • Без додавање на вештачки конзерванси
  • Во зип кесичка што се затвора повторно

Произведено во Германија

19 на залиха

Шифра: 25788 Категорија: