Лосион за чистење очи – dog tears Recordit

690,00 ден

Лосион за контура на очите за кучиња и мачки, за чистење на дамки од солзи. Идеален за отстранување на дамките предизвикани од прекумерно солзење во областа околу очите.

  • чисти и омекнува контурата на очите
  • природни екстракти

Овозможува ефикасно елиминирање на протокот поради лакрималните секрети и нечистотиите околу окото на кучето или мачето.

Упатства за употреба:  намачкајте нехидрофилна памучна подлога со мала количина производ, нежно исчистете ја пределот околу очите додека материјалот што треба да се отстрани целосно не се отстрани.

Произвeдено во Италија

Пакување: 100мл

8 на залиха

Шифра: eye lotion recordit Категории: ,