Седиште за куче автомобил предно седиште

3.850,00 ден 3.200,00 ден
-17%

Седиште за куче автомобил предно седиште. Универзална прекривка за предно седиште. Оваа удобна заштитна обвивка отпорна на кинење го штити вашето седиште во автомобилот од влакна, гребнатини и дамки. Подигнатите рабови и микро-велур ткаенината гарантираат дека вашето куче може удобно да дреме во автомобилот

  • Заштитува од гребнатини, нечистотија и дамки
  • Микро-велур ткаенината
  • Подигнати рабови за удобност
  • Универзална големина
  • Со јамки за прикачување

Димензии: 99 x 58 x 12cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/11902/car-seat-cover-black