Bewi dog Телешко 400гр

210,00 ден 170,00 ден
-19%

Bewi dog  Veal 400g, cо Телешко месо, 400гр

  • Збогатена со масло од лосос (богат извор на Омега 3)
  • Нема употреба на вештачки бои, вкусови или шеќер
  • Сочно мускулно месо со цврста структура на месо
  • Ги содржи сите важни витамини, минерали и елементи во трагови
  • Рецепт без жито
  • Сварено нежно

Произведено во Германија

20 на залиха

Категорија: