BEWICAT со Живина

590,00 ден2.560,00 ден

погодна за стерилизирани мачки

Високо квалитетна храна за мачки од сите раси
Богата со месо од живина, хидролизиран црн дроб од живина, калциум, Витамин А, Д3, Е, и Таурин.

ТАУРИН – богат со есенцијални амино киселина за зајакнување на видот
ph Control – Помага за Оптимална pH вредноста на урината

Протеини 30%; масти 10%
• Не содржи ГМО ( генетски модифицирани организми )
• Не содржи вештачки бои, без конзерванси, без соја протеини

Произведена во Германија според строгите стандарди за квалитет

Повеќе инфо  https://www.bewi-cat.de/en/node/4

Bewi Cat 1кг (мерена)
590,00 ден
Bewi Cat 5 кг (мала вреќа)
2.560,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,