Месни стапчиња за мачка – со пилешко

190,00 ден

Месни стапчиња за маче – со пилешко

Награда за мачки CRANCY FRESH STICK е вкусна и хранлива закуска. Направен со свежо месо и богат со протеини е совршена награда за вашата мачка.

Достапни се 3 вкусови: пилешко, лосос и телешко месо.

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Месни стапчиња за маче – богати со пилешко

24 на залиха