Drops Шумски плодови

220,00 ден 180,00 ден
-18%

Денот на вашите глодари можете да го засладите со популарните Drops : малите задоволства со вкусни шумски плодови се направени без додаден шеќер и веќе се со совршена големина на порција.

  • Здрави задоволства за вашите глодари
  • Drops за сите глодари, со шумски плодови
  • Без додаден шеќер
  • Без вештачки ароми
  • Без додавање на вештачки конзерванси
  • Во зип кесичка што се затвора повторно

Произведено во Германија

20 на залиха

Шифра: 25787 Категорија: