Hrana za macki od Patka – Leonardo cat food Duck

850,00 ден5.850,00 ден

Leonardo dry cat food with Duck-Патка е вкусна и лесно сварлива сува храна за мачки.

Рецептот е подобрен со додавање на семе од чиа, малц за лесно исфрлање на влакната и вкусени крил – ракови од Антарктикот. Збогатена е со високо ниво на омега-3 масните киселини, заедно со лецитинот, помагаат во одржување на здрава кожа и сјајно крзно. Одлична храна за исфрлање на влакната или за мачки со долго крзно.

  • месни производи исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • лесно свалив
  • природен додаток против стареење за кардиоваскуларна фитнес и виталност
  • се препорачува и за долгокоса мачки

направени без

  • Протеин од соја
  • Вештачки бои, ароми и конзерванси

Произведено во Германија

Повеќе инфо: https://www.leonardo-catfood.com/detail/0311540067d64322b0f3d6e98dd6ee77

Leonardo cat 1кг (мерена)
850,00 ден
Leonardo cat 7.5кг (вреќа)
5.850,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,