Храна за куче мало јуниор Byrba fresh Junior dog

350,00 ден1.050,00 ден
-25%

Комплетна храна за помлади кучиња

  • со мин. 34% месо
  • со протеини од компир
  • Со протеини од риба
  • Без Бои
  • Со Омега 3 и Омега 6

Комплетна храна за помлади кучиња од среден и голем раст– од 2 месеци до 1 година

Byrba се потпира на своето искуство за да го претстави Byrba Fresh Junior со свежо пилешко и мисирка.  Само внимателно одбрани суровини и свежо пилешко и мисиркино месо се вклучени во новата формула Byrba Fresh Junior, за да му дадете на вашиот крзнен пријател комплетна и избалансирана храна збогатена со протеини од компир, рибини протеини и цело ленено семе, природен извор на омега 3 и омега 6. Благодарение на неговиот рецепт, кој содржи минимум 34% пилешко и мисиркино месо, Byrba Fresh Junior промовира оптимален раст за вашето кученце.

Повеќе инфо: https://www.giuntinipet.com/prodotti/byrba-fresh/cane/byrba-fresh-junior/

Giuntini 1кг (мерена)
350,00 ден
Giuntini 3кг (мала вреќа)
1.050,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,