Kafez za papagali tigrici Karla 40cm

3.980,00 ден

Кафез за папагали КАРЛА обезбедува удобен дом за вашиот птици, тигрици или друга птица од мала до средна големина. Секој кафез располага со отстранлива решетка и послужавник за ѓубре што се извлекува за лесно чистење, како и 2 чаши со качулка и 2 дрвени држачи.

  • Удобен, простран кафез.
  • фиоката за отпадоци што се извлекуваат го олеснуваат чистењето
  • Комплетно опремен

Димензии:  41 x31 x 44 cm

Категорија: