Purina zakuska za macka Felix Party Mix Seaside

79,00 ден

Сигурни сме дека вашата мачка ќе ги сака овие вкусни задоволства кои се совршени во секое време од денот.

Карактеристики

  • со вкус на морска риба
  • дополнителен извор на протеини.
  • содржи витамини: а, д3, е и омега-6 масни киселини за здравјето на вашата мачка.
  • одличен начин да го разгалите вашето маче и да поминете време заедно.
Категорија: