Sampon i regenerator za kucinja 2 vo 1 Zolux francija

560,00 ден

Ексклузивен француски шампон и регенераторот за кучиња 2-во-1, нежно ја чисти  и навлажнува кожата и крзното. Формулата направена со природни состојки, шампон и регенератор за кучиња 2 во 1.

  • помага за расчешлување – за полесно чешлање оставајќи ја далката меко и здраво
  • природние екстрат од пореч (borago officinalis) е едногодишно растение, познато кај нас и како лисичинка
  • го елиминира мирисот на кучето – освежителниот мирис на цветно растение
  • го омекнува влакното
  • 100% безбедна – избалансирана ph за кучиња, и е без парабени.

Произведено во Франција

250мл