Дентална топка со арома

430,00 ден 290,00 ден
-33%

Некои форми на рутинска нега можат да помогнат да се спречат поголеми, поскапи здравствени проблеми за вашето куче. Затоа играчките за џвакање кои се наменети за дентална нега на кучињата се толку важни. Играчки за кучиња не само што обезбедуваат забава, туку помагаат и во чистење и забите и непцата на вашето куче покрај редовното миење на забите.

Оваа гумена играчка за кучиња од duvoplus со вкус ги чисти забите.

  • Дентална грижа
  • гумена, еластична и издржливa
  • со вкус
  • достапна во 3 бои
  • идеална за мали-средни раси

Димензија:  Ø 5 cm

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/400017.000/rubber-dental-ball-with-flavouring

20 на залиха

Шифра: 400017 Категорија: