Белкандо Говедско ГФ ( без-житарки)

610,00 ден6.999,00 ден
-23%

Супер премиум храна за возрасни кучиња , произведена без житарки

Нашиот квалитет гарантира:

  • Загарантирано од најдобрите состојки
  • Најдобро ниво на вкус и толеранција
  • Со екстра свежо месо од мускул
  • Произведено во Германија

Нашите производи се направени без:

  • не содржи Соја протеини, вештачки бои, ароми и конзерванси
  • не содржи Пченица
  • Не содржат ГМО ( генетски модифицирани организми)

Белкандо адулт Говедско ГФ ( без-житарки) е идеална храна за кучиња кои се нетолерантни на глутен и на житарки, исто така преферираат и алтернатива за пилешко месо.

Рецептот кој е направен врз база на холистички принцип житарките се заменети со високо квалитетниот амарант кој има значително повисоки нивоа на важни хранливи материи (протеини, есенцијални амино киселини лизин, незаситени масни киселини, минерали, елементи во трагови)

Belcando 12.5кг (вреќа)
6.999,00 ден
Belcando 4кг (вреќа)
3.200,00 ден
Belcando 1кг (мерена)
610,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категории: ,