Грицки за глодари Raviolos

150,00 ден

Raviolos® за глодари – печени крцкави по традиционален рецепт! Неодоливите грицки за измеѓу содржат природен каротин, вредни минерали и фил со вкусен зеленчук. Пакување: 100гр

  • Грицки за глодари
  • Со фил од зеленчук
  • Со минерали
  • Без бои и вештачки вкусови
  • Без супстанци за конзерванси

Произведено во Германија

Шифра: 25121 Категорија: