Играчка Oxford (жирафа-алигатор) 21см

610,00 ден 550,00 ден
-10%

Димензиja: 21см

  • силна ткаенина (Oxford Fabric)
  • со свирка

Животните во Oxford Fabric се слатки мали животни со кои вашето домашно милениче може да поминува цели попладневни часови. Животните во Оксфорд Фабрик е одлична играчка за киченца и за малите раси кучиња.

20 на залиха

Категорија: