Комплет памучен глушец и топка – играчка за мачка

290,00 ден

Комплет памучен глушец и топка – играчка за мачка

Издржлива памучна играчка дизајнирана на тврда површина која и овозможува на мачката забава и игра.

  • Памучна и отпорна на ноктите на мачките

19 на залиха

Шифра: IGC726 Категорија: